3. Adım

Nasıl çalışacağım?

Uzaktan eğitim başladığında ne bekleyeceğinizi bilmeniz önemlidir.

Kurs kaydınız yapıldıktan hemen sonra modülünüz açılacaktır. Orada, şunlara erişiminiz olacaktır.

Yıllık ders programınız.

Diğer öğrencilerle konuları tartışabileceğiniz, ortak çalışmayı tamamlayabileceğiniz ve takılıp kalırsanız ekstra yardım alabileceğiniz bloglar

Eğitim malzemelerinizin ve kaynaklarınızın tüm çevrimiçi, PDF ve erişilebilir biçimleri.

Ders Programı

Çalışma planlayıcınız, önemli tarihlerinin çoğuna zaten sahip olacaktır. Endişelenmeyin, planlayıcınız zamanı geldiğinde size bilgi verecektir. Derslerinize ait bildirimler ders başlamadan önce tarafınıza link olarak gönderilir.

Çalışmanız ya tamamen çevrimiçi olacak ya da çevrimiçi ve basılı modül materyallerinin bir kombinasyonu olacaktır.  Aldığınız kurs saatleri haftalık parçalara bölünecektir.

Ve her hafta canlı ders, videolar/kayıtlar ve soru çözüm etkinliklerden oluşan bir çalışma ortamına sahip olacaksınız. İnternet bağlantısı olan her yerde ders çalışabileceksiniz.

Diğer kaynaklar

Kursunuza ait basılı materyaller kursunuz başlamadan önce size gönderilir.

Tabii ki, Yeni Trend Akademi’de öğrenci olmak, aynı zamanda çok sayıda başka kaynağa da erişeceğiniz anlamına gelir. Bilgi İşlem Yardım Masamız ve rehberlik hizmetlerimiz şeklinde uzman desteği sunuyoruz. Yeni Trend Akademi web sitesi üzerinden giriş yaptığınız kendi sayfanız olacak. Orada şunları yapabilirsiniz:

  • Aldığınız tüm kursları görün.
  • Web sitenize erişin.
  • Size verilen testleri çözün.
  • Katılamadığınız derslerin videolarını izleyin.
  • Soru çözüm yardım masası, her gün hizmetinizde olacaktır.